Sage Pay Server Integration for Ubercart (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: ERROR
tr: HATA

en: Live
tr: Live (canlı)

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: Not configured
tr: Yapılandırılmadı

en: REJECTED
tr: REDDEDİLDİ
