Sage Pay Server Integration for Ubercart (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: ERROR
uk: ПОМИЛКА

en: Test
uk: Тест

en: Live
uk: Наживо

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: Not configured
uk: Не налаштовано

en: REJECTED
uk: ВІДХИЛЕНО

en: An empty order made it to checkout! Cart order ID: @cart_order
uk: Оформлене порожнє замовлення! ID замовлення: @cart_order

en: ABORTED
uk: ПЕРЕРВАНО
