Sage Pay Server Integration for Ubercart (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Test
es: Prueba

en: Live
es: En producción

en: Ubercart - payment
es: Ubercart - pagos

en: Not configured
es: Sin configurar

en: REJECTED
es: RECHAZADO

en: We're sorry.  An error occurred while processing your order that prevents us from completing it at this time. Please contact us and we will resolve the issue as soon as possible.
es: Lo sentimos. Mientras procesabamos su pedido ocurrió un error que nos impide completarlo en este momento. Por favor, contacte con nosotros y solucionaremos el problema lo antes posible.

en: An empty order made it to checkout! Cart order ID: @cart_order
es: ¡Un pedido vacío ha llegado hasta el proceso de compra! ID del pedido de la cesta: 2cart_order
