Sage Pay Server Integration for Ubercart (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Test
fa: آزمایش

en: Live
fa: زنده

en: Ubercart - payment
fa: آبرکارت - پرداخت

en: Not configured
fa: پیکربندی نشده

en: REJECTED
fa: رد شد

en: An empty order made it to checkout! Cart order ID: @cart_order
fa: یک سفارش خالی به مرحله خروجی پرداخت رسید! شناسه سفارش سبد خرید: @cart_order
