Sage Pay Server Integration for Ubercart (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: ERROR
ja: エラー

en: Test
ja: テスト

en: Live
ja: ライブ

en: Ubercart - payment
ja: Ubercart - 支払い

en: Not configured
ja: 設定されていません

en: REJECTED
ja: 却下されました

en: We're sorry.  An error occurred while processing your order that prevents us from completing it at this time. Please contact us and we will resolve the issue as soon as possible.
ja: 申し訳ございません。あなたの注文を処理している最中にエラーが発生したため、注文を完了できません。どうか私達に連絡してください。できるだけ早くこの問題を解決いたします。

en: An empty order made it to checkout! Cart order ID: @cart_order
ja: 空の注文で購入手続きがなされました！ カート注文ID: @cart_order
