Sage Pay Server Integration for Ubercart (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: ERROR
lv: Kļūda

en: Test
lv: Tests

en: Live
lv: Tiešraide

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: Not configured
lv: Nekonfigurēts

en: REJECTED
lv: ATTEIKTS
