Sage Pay Server Integration for Ubercart (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: ERROR
pt: ERRO

en: Test
pt: Testar

en: Simulator
pt: Simulador

en: Live
pt: Ao vivo

en: Not configured
pt: Não configurado

en: REJECTED
pt: REJEITADO
