Sage Pay Server Integration for Ubercart (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: ERROR
ru: ОШИБКА

en: Test
ru: Тест

en: Live
ru: Действующий

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: Not configured
ru: Не настроено

en: REJECTED
ru: ОТКАЗАНО

en: We're sorry.  An error occurred while processing your order that prevents us from completing it at this time. Please contact us and we will resolve the issue as soon as possible.
ru: Приносим свои извинения. Во время обработки вашего заказа возникла ошибка, из-за которой мы не смогли завершить его. Пожалуйста свяжитесь с нами, и мы решим эту проблему как только сможем.

en: An empty order made it to checkout! Cart order ID: @cart_order
ru: Оформлен пустой заказ! ID заказа: @cart_order
