Ubercart Redsys (Sermepa) Payment Systems (7.x-2.0) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Currency
pt: Moeda Corrente

en: Edit
pt: Editar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta operação não pode ser desfeita.

en: Test
pt: Teste

en: Import
pt: Importar

en: Mode
pt: Modo

en: Live
pt: Ao Vivo

en: Export data
pt: Exportar dados

en: Submit Order
pt: Enviar pedido

en: Dollar
pt: Dólar

en: Pound
pt: Libra Esterlina

en: Bank Code
pt: Código do Banco
