Ubercart Redsys (Sermepa) Payment Systems (7.x-2.0) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Currency
hu: Pénznem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Test
hu: Teszt

en: Mode
hu: Mód

en: Live
hu: Élő

en: Export data
hu: Adatok exportálása

en: Euro
hu: Euró

en: Submit Order
hu: Rendelés beküldése

en: Dollar
hu: Dollár

en: Pound
hu: Font
