Ubercart Redsys (Sermepa) Payment Systems (7.x-2.0) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Currency
is: Gjaldmiðill

en: Edit
is: Breyta

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Test
is: Prófa

en: Import
is: Flytja inn

en: Mode
is: Hamur

en: Euro
is: Evra

en: Submit Order
is: Ganga frá pöntun

en: Bank Name
is: Nafn banka

en: Dollar
is: Dollari

en: Pound
is: Pund
