Ubercart Redsys (Sermepa) Payment Systems (7.x-2.0) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Currency
nl: Valuta

en: Edit
nl: Bewerken

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Import
nl: Importeren

en: Mode
nl: Modus

en: Export data
nl: Gegevens exporteren

en: Submit Order
nl: Verzend Bestelling

en: Pound
nl: Pond

en: Sermepa Return URL OK
nl: Sermepa return-URL OK

en: Sermepa Return URL KO
nl: Sermepa return-URL KO
