Ubercart Redsys (Sermepa) Payment Systems (7.x-3.0) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Cancel
fr: Annuler

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Currency
fr: Devise

en: Edit
fr: Modifier

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Test
fr: Tester

en: Import
fr: Importer

en: All
fr: Tout

en: Live
fr: En direct

en: Export data
fr: Exporter les données

en: Unknown error
fr: Erreur inconnue

en: Submit Order
fr: Valider la commande

en: Card
fr: Fiche

en: Billing
fr: Facturation

en: Pound
fr: Livre

en: Transfer
fr: Transférer
