Ubercart Redsys (Sermepa) Payment Systems (7.x-3.0) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Cancel
it: Annulla

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Currency
it: Valuta

en: Edit
it: Modifica

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Import
it: Importa

en: All
it: Tutti

en: Mode
it: Modalità

en: Export data
it: Esporta dati

en: Submit Order
it: Invia ordine

en: Dollar
it: Dollaro
