Ubercart Redsys (Sermepa) Payment Systems (7.x-3.0) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Import
km: នាំចូល

en: All
km: ទាំងអស់

en: Mode
km: របៀប​
