Ubercart Redsys (Sermepa) Payment Systems (7.x-3.0) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Currency
pl: Waluta

en: Edit
pl: Edytuj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Import
pl: Importuj

en: All
pl: Wszystko

en: Mode
pl: Tryb

en: Live
pl: Na żywo

en: Export data
pl: Eksport danych

en: Unknown error
pl: Nieznany błąd

en: Submit Order
pl: Realizuj zamówienie

en: Card
pl: Karta

en: Dollar
pl: Dolar

en: Pound
pl: Funt

en: Transfer
pl: Przesyłanie
