Ubercart Redsys (Sermepa) Payment Systems (7.x-3.0) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: Currency
pt: Moeda

en: Edit
pt: Editar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser anulada.

en: Test
pt: Testar

en: Import
pt: Importar

en: All
pt: Todos

en: Mode
pt: Modo

en: Card
pt: Cartão
