Ubercart Redsys (Sermepa) Payment Systems (7.x-3.0) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Edit
ar: تحرير

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Test
ar: الاختبار

en: Import
ar: استيراد

en: All
ar: الكل

en: Mode
ar: النمط

en: Live
ar: مباشر

en: Euro
ar: اليورو

en: Card
ar: بطاقة
