Ubercart Redsys (Sermepa) Payment Systems (7.x-3.0) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Edit
ast: Editar

en: Test
ast: Preba

en: Import
ast: Importar

en: All
ast: Too

en: Mode
ast: Mou
