Ubercart Redsys (Sermepa) Payment Systems (7.x-3.0) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Import
bs: Uvezi

en: All
bs: Sve

en: Export data
bs: Izvezi podatke
