Ubercart Redsys (Sermepa) Payment Systems (7.x-3.0) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Currency
ca: Moneda

en: Edit
ca: Edita

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Test
ca: Prova

en: Import
ca: Importa

en: All
ca: Tot

en: Live
ca: En viu

en: Export data
ca: Dades d'exportació
