Ubercart Redsys (Sermepa) Payment Systems (7.x-3.0) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Currency
da: Valuta

en: Edit
da: Redigér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Import
da: Importér

en: All
da: Alle

en: Mode
da: Tilstand

en: Live
da: Eksisterende

en: Export data
da: Eksportér data

en: Submit Order
da: Send ordre

en: Card
da: Kort

en: Billing
da: Fakturering

en: Pound
da: Pund

en: Transfer
da: Overfør
