Ubercart Redsys (Sermepa) Payment Systems (7.x-3.0) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Currency
el: Νόμισμα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Test
el: Δοκιμή

en: Import
el: Εισαγωγή

en: All
el: Όλες

en: Mode
el: Τρόπος

en: Unknown error
el: Άγνωστο σφάλμα

en: Euro
el: Ευρώ

en: Submit Order
el: Υποβολή παραγγελίας

en: Dollar
el: Δολλάριο
