Ubercart Redsys (Sermepa) Payment Systems (7.x-3.0) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Currency
et: Valuuta

en: Edit
et: Muuda

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Import
et: Impordi

en: All
et: Kõik

en: Mode
et: Viis

en: Submit Order
et: Kinnita tellimus

en: Card
et: Kaart
