Ubercart Redsys (Sermepa) Payment Systems (7.x-3.0) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Cancel
is: Avlýs

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Edit
is: Broyt

en: This action cannot be undone.
is: Hendan gerð kann ikki angrast.

en: Import
is: Flyt inn

en: All
is: Øll

en: Mode
is: Støða
