Ubercart Redsys (Sermepa) Payment Systems (7.x-3.0) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Currency
gl: Divisa

en: Edit
gl: Editar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Test
gl: Proba

en: Import
gl: Importar

en: All
gl: Todo

en: Mode
gl: Modo

en: Live
gl: Vista previa

en: Export data
gl: Exportar datos

en: Unknown error
gl: Erro descoñecido

en: Submit Order
gl: Enviar Pedido

en: Pound
gl: Libra
