Ubercart Redsys (Sermepa) Payment Systems (7.x-3.0) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Test
kn: ಪರೀಕ್ಷಿಸು

en: Import
kn: ಆಮದು

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Mode
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Unknown error
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ ದೋಷ
