Ubercart Redsys (Sermepa) Payment Systems (7.x-3.0) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Import
ku: هاوردن

en: All
ku: هەموو

en: Mode
ku: جۆر
