Ubercart Redsys (Sermepa) Payment Systems (7.x-3.0) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Currency
lv: Valūta

en: Edit
lv: Labot

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Test
lv: Tests

en: Import
lv: Importēt

en: All
lv: Visi

en: Mode
lv: Režīms

en: Live
lv: Tiešraide

en: Unknown error
lv: Nezināma kļūda

en: Submit Order
lv: Apstiprināt pasūtījumu

en: Card
lv: Kartiņa
