Ubercart Redsys (Sermepa) Payment Systems (7.x-3.0) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: All
ne: सबै

en: Mode
ne: प्रकार
