Ubercart Redsys (Sermepa) Payment Systems (7.x-3.0) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Currency
sk: Mena

en: Edit
sk: Upraviť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Import
sk: Importovať

en: All
sk: Všetky

en: Mode
sk: Režim

en: Live
sk: Naživo

en: Export data
sk: Exportovať údaje

en: Submit Order
sk: Potvrdenie objednávky

en: Billing
sk: Fakturácia
