Ubercart Redsys (Sermepa) Payment Systems (7.x-3.0) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Currency
sv: Valuta

en: Edit
sv: Redigera

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Import
sv: Importera

en: All
sv: Alla

en: Mode
sv: Läge

en: Export data
sv: Exportera data

en: Submit Order
sv: Skicka beställning

en: Card
sv: Kort

en: Transfer
sv: Överför
