Ubercart Simple Discount (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Amount
ca: Import

en: Operator
ca: Operador

en: Cart
ca: Carretó

en: Discount
ca: Descompte

en: Product
ca: Producte

en: Apply
ca: Aplica

en: Please select
ca: Seleccioneu
