Ubercart Simple Discount (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Amount
cs: Částka

en: Operator
cs: Operátor

en: Cart
cs: Nákupní košík

en: Discount
cs: Sleva

en: Product
cs: Produkt

en: Reason
cs: Důvod

en: Apply
cs: Použít

en: Please select
cs: Prosím vyberte
