Ubercart Simple Discount (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Please enter a numeric value
da: Indtast venligst en numerisk værdi

en: Amount
da: Beløb

en: Operator
da: Operand

en: Cart
da: Indkøbskurv

en: Discount
da: Rabat

en: Product
da: Produkt

en: Reason
da: Begrundelse

en: Apply
da: Udfør

en: Please select
da: Vælg venligst
