Ubercart Simple Discount (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Amount
de: Betrag

en: Cart
de: Warenkorb

en: Discount
de: Rabatt

en: Product
de: Produkt

en: Reason
de: Grund

en: Apply
de: Anwenden

en: Please select
de: Bitte auswählen
