Ubercart Simple Discount (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Amount
el: Ποσό

en: Operator
el: Τελεστής

en: Cart
el: Καλάθι

en: Discount
el: Έκπτωση

en: Product
el: Προϊόν

en: Reason
el: Αιτία

en: Apply
el: Εφαρμογή
