Ubercart Simple Discount (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Amount
es: Cantidad

en: Operator
es: Operador

en: Cart
es: Cesta de la compra

en: Discount
es: Descuento

en: Product
es: Producto

en: Reason
es: Razón

en: Apply
es: Aplicar

en: Please select
es: Seleccione por favor
