Ubercart Simple Discount (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Amount
et: Kogus

en: Operator
et: Tehtemärk

en: Cart
et: Ostukorv

en: Discount
et: Allahindlus

en: Product
et: Toode

en: Reason
et: Põhjus

en: Apply
et: Rakenda

en: Please select
et: Palun vali
