Ubercart Simple Discount (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Amount
fi: Määrä

en: Operator
fi: Operaattori

en: Cart
fi: Ostoskori

en: Discount
fi: Alennus

en: Product
fi: Tuote

en: Apply
fi: Käytä

en: Please select
fi: Valitse
