Ubercart Simple Discount (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Amount
fr: Montant

en: Operator
fr: Opérateur

en: Cart
fr: Panier

en: Discount
fr: Remise

en: Product
fr: Produit

en: Reason
fr: Raison

en: Apply
fr: Appliquer

en: Please select
fr: Veuillez sélectionner
