Ubercart Simple Discount (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Amount
gl: Cantidade

en: Operator
gl: Operador

en: Cart
gl: Cesta da compra

en: Discount
gl: Desconto

en: Product
gl: Produto

en: Apply
gl: Aplicar

en: Please select
gl: Selección múltiple
