Ubercart Simple Discount (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Amount
is: Upphæð

en: Discount
is: Afsláttur

en: Product
is: Vara

en: Apply
is: Virkja

en: Please select
is: Veljið
