Ubercart Simple Discount (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Amount
it: Importo

en: Operator
it: Operatore

en: Cart
it: Carrello

en: Discount
it: Sconto

en: Product
it: Prodotto

en: Reason
it: Ragione

en: Apply
it: Applica

en: Please select
it: Per favore selezionare
