Ubercart Simple Discount (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Amount
ja: 量

en: Operator
ja: オペレータ

en: Cart
ja: カート

en: Discount
ja: 割引

en: Product
ja: 商品

en: Apply
ja: 適用

en: Ubercart - extra
ja: Ubercart - 特別機能

en: Please select
ja: 選択してください
