Ubercart Simple Discount (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Amount
lv: Summa

en: Operator
lv: Operators

en: Cart
lv: Grozs

en: Discount
lv: Atlaide

en: Product
lv: Prece

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Please select
lv: Lūdzu izvēlieties
