Ubercart Simple Discount (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Amount
oc: Montant

en: Cart
oc: Carta

en: Product
oc: Produit

en: Reason
oc: Rason

en: Apply
oc: Aplicar
