Ubercart Simple Discount (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Amount
pl: Ilość

en: Cart
pl: Koszyk

en: Discount
pl: Rabat

en: Product
pl: Produkt

en: Reason
pl: Powód

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Please select
pl: Wybierz
