Ubercart Simple Discount (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Please enter a numeric value
pt: Por favor insira um valor numérico

en: Amount
pt: Quantia

en: Operator
pt: Operador

en: Cart
pt: Carrinho

en: Discount
pt: Desconto

en: Product
pt: Produto

en: Reason
pt: Razão

en: Apply
pt: Aplicar

en: Please select
pt: Por favor, selecione
