Ubercart Simple Discount (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Amount
ro: Suma

en: Cart
ro: Coş

en: Discount
ro: Reducere

en: Product
ro: Produs

en: Apply
ro: Aplică
